Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Metrohouse Nieruchomości Lublin

ul. Nałkowskich 103/U-6 Lublin

Mapa

692 155...

692 155 333

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 8:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, rynek pierwotny

O nas

Nasze biuro oferuje kompleksowy zakres usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwo kredytowe. Jeżeli chcesz kupić, sprzedać nieruchomość, masz do wynajęcia mieszkanie, dom lub obiekt komercyjny lub poszukujesz nieruchomości do wynajmu, chętnie pomożemy Ci zrealizować transakcję. Za naszym pośrednictwem znajdziesz też najlepszy kredyt mieszkaniowy na rynku pomożemy Ci wybrać finansowanie zakupu idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. Działamy w sieci biur Metrohouse, ale jesteśmy specjalistami od lokalnego rynku nieruchomości. Naszymi atutami jest znajomość regionalnych uwarunkowań rynku nieruchomości, dbałość o wysokie standardy obsługi klienta i skuteczność w działaniu dzięki współpracy z kilkuset innymi doradcami Metrohouse. Zachęcamy do kontaktu   .

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

14

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Metrohouse Nieruchomości Lublin

Filtruj

1 094 000 zł137,64 m² 7 948,27 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 569 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną nieruchomość łączącą komfort mieszkania z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej w jednym...

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł46,72 m² 5 308,22 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy dwustronne mieszkanie na 3 piętrze składające się z salonu z balkonem, sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Dzięki...

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł140 m² 2 128,57 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 471 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka), położony w spokojnej okolicy, w drugiej linii zabudowy. Budynek składa...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 403 zł65,53 m² 11 374,99 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na...

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł62,10 m² 10 434,78 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzypokojowe_dobra lokalizacja! Doskonała inwestycja! Oferujemy Państwu mieszkanie idealne do wynajmu. Składa się z trzech oddzielnych pokoi, toalety,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 480 zł25,58 m² 13 974,98 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł204 m² 3 176,47 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, wybudowany według projektu Zx143 firmy Z500. Powierzchnia użytkowa 203,6...

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Lublin,lubelskie

5 400 000 zł1 600 m² 3 375 zł/m²

Paula Frańczak

Paula Frańczak

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:953 m²

Na sprzedaż oferujemy kamienicę z 1882 roku, usytuowaną w samym Śródmieściu Lublina, przy głównej ulicy Tysiąclecia. To niezwykle atrakcyjna...

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Lubaczów,podkarpackie

648 000 zł160 m² 4 050 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony na przestronnej działce o powierzchni 6 200 m , zlokalizowanej na spokojnych przedmieściach...

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł10 110 m² 35,41 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż piękne siedlisko w malowniczej okolicy składającą się z części mieszkalnej, zabudowanej starym domem drewnianym,...

Szczegóły ogłoszenia

1 148 000 zł159 m² 7 220,13 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową, ekologiczną i pięknie położoną nieruchomość z widokiem na Dolinę Bystrzycy. Otoczoną zachwycającym...

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł110 m² 8 627,27 zł/m²

Paula Frańczak

Paula Frańczak

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:391 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m2, usytuowany na działce ok 400 m2, położony w bardzo dobrej lokalizacji....

Szczegóły ogłoszenia

Dom Lublin

Lublin,lubelskie

1 670 000 zł380 m² 4 394,74 zł/m²

Paula Frańczak

Paula Frańczak

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:403 m²

Wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa o łącznej powierzchni 380 m2, położona w doskonałej lokalizacji - Lublin, sławin. To idealna...

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 580 m² 202,53 zł/m²

Paula Frańczak

Paula Frańczak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1580 m2, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Majdan Krasieniński. To idealne miejsce pod budowę...

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł479 m² 13 569,94 zł/m²

Paula Frańczak

Paula Frańczak

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 882 m²

Nieruchomość z potencjałem znajduje się w samym centrum miasta, w okolicy lubelskiej Starówki. Kamienica z nieograniczonymi...

Szczegóły ogłoszenia

1 998 000 zł110 000 m² 18,16 zł/m²

Paula Frańczak

Paula Frańczak

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 110 000 m2, zlokalizowana w miejscowości Czerniejów. Nieruchomość przeznaczona pod realizację inwestycji...

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł86,36 m² 8 661,42 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż piękne, klimatyczne mieszkanie usytuowane w kamienicy w świetnej lokalizacji. Nieruchomość łączy w sobie urok...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 516 zł31,15 m² 13 274,99 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim, z możliwością własnej aranżacji. 0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe...

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 509 m² 91,45 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz wyjątkowej działki? Innej niż wszystkie? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiam przepiękną, klimatyczną działkę budowlaną w spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 949 zł39,63 m² 13 649,99 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla...

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł35,11 m² 11 335,80 zł/m²

Paula Frańczak

Paula Frańczak

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowa kawalerka o powierzchni 35.11 m2, gotowa do wprowadzenia od zaraz - bez dodatkowych nakładów. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym...

Szczegóły ogłoszenia

45,07 zł/m²63,13 m² 2 845 zł

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal biurowy składający się z dwóch pomieszczeń głównych - biurowych, kuchni, łazienki z wc, holu i klatki...

Szczegóły ogłoszenia

683 000 zł157 m² 4 350,32 zł/m²

Paula Frańczak

Paula Frańczak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:692 m²

Dom o powierzchni 157 m2 położony na działce 692 m2, w jednej z najbardziej pożądanych części Nałęczowa. To miejsce ma w sobie coś...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 651 zł37,22 m² 13 074,99 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 883 zł55,37 m² 17 119 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna i kameralna inwestycja zlokalizowana na Wieniawie w Lublinie, łącząca komfort życia z eleganckim stylem. W ofercie znajdują...

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł163 m² 3 361,96 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie lokalu:-

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż budynek usługowo-handlowy o powierzchni 163 m , położony w ścisłym centrum miasta. Świetna lokalizacja z dużym...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 082 zł40,70 m² 12 974,99 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 617 zł65,43 m² 11 900 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 022 m² 135,03 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlano-rekreacyjna o powierzchni 1022 m w miejscowości Łomnica, gmina Urszulin brama do Poleskiego Parku...

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł5 000 m² 7 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 50 arów, położoną w malowniczej miejscowości Rozdoły koło Sitna. Działka ma kształt...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł61,76 m² 13 601,04 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 247 zł39,56 m² 13 075 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 585 zł25,61 m² 12 127,49 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł50,03 m² 10 953,43 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,03 m , zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 651 zł37,22 m² 13 074,99 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł77 m² 8 155,84 zł/m²

Paula Frańczak

Paula Frańczak

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Wszystko pod ręką - idealne mieszkanie dla rodziny. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 położone w jednej z najbardziej...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 279 zł59,23 m² 11 975 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł60 m² 7 466,67 zł/m²

Paula Frańczak

Paula Frańczak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom o powierzchni 60 m2, położony na działce 2600 m2, w sercu urokliwej i spokojnej miejscowości Charz. Jest to miejsce, które zachwyca...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 432 zł39,19 m² 13 432,81 zł/m²

Adrian Kamieniecki

Adrian Kamieniecki

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

4 272 800 zł5 341 m² 800 zł/m²

Paula Frańczak

Paula Frańczak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Działka budowlana o imponującej powierzchni 5341 m2 w prężnie rozwijającej się dzielnicy. Teren...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij